Huvudkontor Stockholm

B3IT Management AB

Postadress: Box 8, 101 20 Stockholm
Tel: 08-410 143 40
E-post: info@b3it.se
Besöksadress: Kungsbron 2
Leveransadress: Östra Järnvägsgatan 21, 111 20 Stockholm

Sedan den 1 april finns B3IT på plats i nya fräscha lokaler vid Kungsbron 2 i Stockholm

Mer om huvudkontoret i Stockholm

B3IT Dalarna

Besöksadress: Borganäsvägen 44, 2 tr

Postadress: Borganäsvägen 44, 784 33 Borlänge

Per Mattsson

E-post: per.matsson@b3it.se

Tel: 070-6253272

Mer om B3IT-Dalarna

B3IT Göteborg

Norra Hamngatan 18, 411 06 Göteborg

Silvia Modin

E-post: silvia.modin@b3it.se

Tel: 073-3152560

Mer om B3IT Göteborg

B3IT Malmö

Kärleksgatan 2A, 211 45 Malmö

Annette Mårdbrink

E-post: annette.mardbrink@b3it.se

Tel: 070-9701005

Mer om B3IT Malmö

B3IT Norr

Torggatan 8, 852 32 Sundsvall

Patrik Norlander

E-post: patrik.norlander@b3it.se

Tel: 070-5667777

Mer om B3IT Norr

B3IT Örebro

Olaigatan 34, 703 61 Örebro

Samuel Danielsson

E-post: samuel.danielsson@b3it.se

Tel: 076-8725115 

Mer om B3IT Örebro

Specialistbolag

B3IT Connect

Jan Hermanson

jan.hermanson@b3it.se

Tel: 0723-098 099

B3IT Connexions

Nicklas Arleij

nicklas.arleij@b3it.se

Tel: 070-6450003

B3IT DBAce

Henrik Ernerot, tf VD

henrik.ernerot@b3it.se

Tel: 070-9307370

B3IT Digital Xperience

Jonas Elgquist

jonas.elgquist@b3it.se

Tel: 070-743 45 95

B3IT Dynamics

Joel Ahlvik

joel.ahlvik@b3it.se

Tel: 070-781 6155

B3 Financial Consulting

Karin Magnergård

karin.magnergard@b3it.se

Tel: 070-383 28 00

B3IT Healthcare

Annette Mårdbrink

annette.mardbrink@b3it.se

Tel: 070-970 10 05

B3IT Init

Måns Wallén

mans.wallen@b3it.se

Tel: 0733-288 100

B3IT Interact

Mattias Frisk

mattias.frisk@b3it.se

Tel: 072-2027100

B3IT Innovation

Helena Lagman

helena.lagman@b3it.se

Tel: 070-7107128

B3IT Insight

Björn Bendrik

bjorn.bendrik@b3it.se

Tel: 0708-10 39 13

B3IT Ledning

Maria Beronius

maria.beronius@b3it.se

Tel: 070-3093419

B3 Sentensia

Jörgen Samuelsson

jorgen.samuelsson@sentensia.se

Tel: 0733-210 500

B3IT Summit

Ingvar Mellerby

ingvar.mellerby@b3it.se

Tel: 073-029 6083

B3 Visab Consulting

Susanne Nordvall

susanne.nordvall@visab.se

Tel: 070-823 57 55

Rebel&Bird

Benjamin Glaser

benjamin@rebelandbird.com

Tel: 0707-320 654